סמל החטופים

מאז השביעי לאוקטובר כל ישראלי מרגיש את השינוי שחל בו, אולי זה לא נראה לעין בצורה מובהקת אבל אנחנו לא כמו שהיינו. עדיין ישנם חטופים שנמצאים בעזה לצערנו, והמשימה שלנו היא בראש ובראשונה להחזיר אותם הביתה, אבל לא פחות חשוב הוא לשמור על המודעות שעדיין הם נמצאים שם. להמשיך לחיות בשגרה כלשהי היא משימה מורכבת, מצד אחד זה חשוב לשמור על שגרת חיים, מצד שני זה כמעט בלתי אפשרי לחזור לשגרת חיים כשאנחנו עדיין בלי אהובנו. סמל החטופים קשור בליבנו ועל גופנו בשביל להעלות את המודעות בעניין השבת החטופים. 

מהו סמל החטופים?

סמל החטופים הוא בעיצוב סרט קשור, הוא מסמל הזדהות ותמיכה במטרה להחזרת החטופים. הסמל מיועד להיות מחובר לבגדים, תיקים, ציוד כזה או אחר. הסיכה מבטאת את החיבור שלנו כישראלים ואת התמיכה שלנו למשימה החשובה ביותר – להשיב את החטופים הביתה. 

מה המקור של סמל החטופים?

בשנת 1861, מלחמת האזרחים האמריקאית החלה – הקרב על העבדות. ישנה אגדה המספרת על אישה אחת המחכה לאהובה וקשרה סרט/צעיף צהוב סביב שערה. למה הבחירה שלה הייתה דווקא בצבע הצהוב? מכיוון שאהובה היה בחיל הפרשים האמריקאים וצבע החיל היה צהוב. מכאן צבר תאוצה הסרט הצהוב ועוד נשים שחיכו לחיילים שיחזרו הביתה בתקווה קשרו סרט צהוב סביב שערן, על עצים ובתים. הדבר היה נפוץ גם במלחמת וייטנאם, מלחמת עיראק ומלחמות אחרות. מאז נקשר הסרט הצהוב לאות הזדהות עם שבויים, חטופים ולוחמים. 

לצערנו, בישראל אנחנו כבר מבינים היטב את המשמעות של הדבר ואנחנו רואים על גבי רכבים סרטים צהובים ועל גבי לבוש את סמל החטופים שכל כך נחרט בנו. הסמל מהווה אות הזדהות להחזרת החטופים, ורבים לא מסתפקים רק בדיסקית על גבי הצוואר אלא על סיכת חטופים אותה יוכלו ללבוש על גבי חולצות בכל אירוע ובכל מפגש. 

כמה עולה סיכת החטופים?

המחיר של סיכת החטופים משתנה בהתאם למקום ממנו אתם רוכשים את המוצר. חשוב לציין שיש לא מעט מקומות המציעים את סיכת החטופים. בהמשך נרחיב בנוגע לעיצוב ולחומר ממנו עשויה הסיכה ונבין למה טווח המחירים רחב. המחיר של סיכת החטופים נע בין עשרות שקלים בודדים ועד כ-200 ש"ח. חשוב להדגיש שטווח המחירים משתנה בהתאם לאיכות החומר, ואיכות החומר משפיעה על עמידות הסיכה ועל התנאים בה תהיו – ככה תוכלו להבטיח שהצבע לא ידהה. בנוסף, המחיר משתנה בהתאם לגודל הסיכה וכפי שאנחנו יכולים לראות הגדלים משתנים.

המחיר אינו מתייחס לסיכה יחידה כמעט אף פעם. אם תרצו לרכוש יחידה אחת המחיר יהיה פחות מעשרה שקלים, אבל תוכלו לראות שכל מקום מציעה חבילות שונות. אצלנו ב"מסע בטבע" תוכלו לרכוש סיכות איכותיות בטווח המחירים הבא:

 1. סיכה בודדת – 6 ש"ח
 2. 5 יחידות – 29 ש"ח
 3. 10 יחידות – 55 ש"ח
 4. 50 יחידות – 240 ש"ח

סמל החטופים – החשיבות שבדבר

הרצון שלנו לחזור לשגרה הוא מובן, הטבע שלנו רוצה לחזור למקום בו היינו לפני השביעי לאוקטובר. הצער גדול ולנו אסור לשכוח מהחטופים ולייחל להחזרתם כמה שיותר מהר. החשיבות בענידת סמל החטופים הוא גדול לאין שיעור. אולי זה בעיני אנשים מסוימים יכולים להיראות כמשהו שולי, אבל גם עבורנו וגם עבור מי שאנחנו רואים הסמל מיד מעלה למודעות שלנו שישנם עוד ישראלים שלא נמצאים איתנו כרגע, ומזכיר לנו את התופת שהמדינה שלנו עברה ועדיין עוברת.

ציפוי ועיצוב של סיכת החטופים

כפי שהסברנו מקודם, טווח המחירים משתנה וכדי לדעת למה טווח המחירים משתנה ובעצם מה אתם קונים חשוב להבין ממנה עשויה סיכת החטופים. הסיכה מצופה בניקל משולבת באמיל. החומרים האלה למעשה משלימים את הגימור ומראה מבריק. החומרים של ציפוי הסיכה מבטיחים עמידות מפני שחיקה, זאת למעשה הסיבה שגם בצבע עבור סיכות יחידה אנחנו נראה כמעט את אותם חומרים. חשוב להדגיש שטווח המחירים גם הוא בהתאם לחבילה אותה אתם רוכשים.

מסע בטבע – חנות ציוד ישראלית

מסע בטבע היא חנות ישראלית שעוסקת בציוד צבאי, ציוד לטיולים ולאחרונה גם משווקת את סמל החטופים. אצלנו באתר תוכלו למצוא ציוד מגוון וישראלי – כחול לבן. היתרון של מסע בטבע הוא שאתם יכולים להזמין כל מוצר אליו אתם נדרשים והוא יגיע אליכם עד הבית מהר ובאיכות הגבוהה ביותר. 

סיכת סרט צהוב - למע...

6.00240.00

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   עדכן קופון
   מבצע חג שבועות
   בודק...