קרל וולטר PDP P14 – סקירה לאקדח החדש לכוחות הביטחון

חברת קרל וולטר מציעה לנו אקדח חדש – PDP P14. החברה נחשבת לאחת מחברות הנשק המובילות בעולם מתוצרת גרמניה. כוחות הביטחון מתחדשים באקדח חדש מדגם P14 מתוך סדרת PDP. השינוי כבר מתחיל בחודש האחרון וצפוי להמשיך בחודשים הקרובים. לפניכם סקירה לאקדח החדש לכוחות הביטחון – קרל וולטר PDP P14.

מי זאת חברת קרל וולטר?

חברת קרל וולטר היא חברה גרמנית בעלת מוניטין רחב וניסיון של מעל מאה אחת. הדגם הראשון של החברה תוכנן בשנת 1908 והחל להימכר בשנת 1911. הסדרות הראשונות היו סדרות PP וסדרת PPK הקלאסית, לאחר מכן דגם P38 תפס תאוצה וגם היה בשימוש על ידי הצבא הגרמני. כל אחת מהסדרות נחשבת לאבן דרך בפיתוח של חברת קרל וולטר. המוטו של החברה היא “עשה הכל כל כך טוב שאף אחד לא יוכל להתעלות עליך”. שם החברה היא על שם האב קרל וולטר, וכיום בנו פריץ וולטר מחזיק בחברה (הוא הקים אותה לאחר מלחמת העולם השנייה). בגרמניה ניתן למצוא את מוזיאון החברה עם היסטוריה מרשימה של מעל 130 שנה אחורה. 

כלי הנשק של קרל וולטר הפכו לאגדה ונהנים ממוניטין בינלאומי. הם משמשים את יחידות המשטרה בגרמניה וברחבי העולם. כלי נשק של Walther הם מהחדשניים ביותר בשוק. נכון להיום, אחד מדגמי החברה PDP P14 של חברת קרל וולטר נכנס לשירותי הביטחון. הדגם החדש נחשב למבין הדגמים הטובים ביותר, הוא מיותר בתקני איכות גבוהים ובעל מערכת ניהול איכות עצמאית. חברת קרל וולטר צפויה לספק יותר מ-3,200 אקדחים מדגם P14 ועוד 3,300 אקדחים בגרסה הקטנה יותר של דגם P14. 

קרל וולטר PDP P14 – רושם ראשוני

בהתחלה לא שמנו לב להבדל משמעותיים בין האקדח הישן מדגם זה ובין הדגמים החדשים של חברת קרל וולטר (דגמי PPQ). אקדחי PDP הם אקדחי 9 מ”מ עם אופטיקה מתקדמת, הוא מוצע בקנה בגודל מלא של 4 וחצי אינץ’, והדגם הקומפקטי מגיע עם קנה 4 אינץ’. מגן ההדר רחב ומספק שימוש נוח בזמן לבישת כפפות. בחלק העליון של האקדח ישנה מסילה על מכסה האבק כדי לקבל מגוון אורות ולייזרים. אחד היתרונות המרכזיים של הדגמים החדשים היא התאמה למי שהוא שמאלי ומי שהוא ימני.

שמנו לב להבדלים המשמעותיים כאשר אנחנו רואים את מרקם האחיזה של האקדח בשם Performance Duty Texture. תבנית האחיזה של הדגמים החדשים מורכבת בצורה מרשימה ומאפשרת אחיזה לאורך זמן ללא שחיקה. האחיזה עוזרת ליורה להחזיק את האקדח בצורה יציבה, ללא גירוי עור, זיעה וכד’. פרט נוסף הם חריצי האחיזה, הם גדולים ומעניקים לאקדח מראה יותר טוב. אבל לא מדובר על יתרונות ראווה בלבד, החריצים בולטים החוצה מהצד כדי להעניק ליורה תחושה יותר טובה ושליטה מוחלטת גם כאשר הידיים יבשות, רטובות ועם כפפות. 

ל-PDP P14 יש משטח רחב עבור כרית האצבע של ההדק, הוא שומר את האצבע במרכז ההדק לאורך כל לחיצה. ככה ניתן להפחית את הלחץ ולדייק את הפגיעות בצורה מקסימלית. להדק יש גם ספיגה מסוימת לקיר הלחץ. איפוס ההדק קצר ובטוח, הוא נותן תחושה קלה לזיהוי איפוס. וחשוב אולי יותר מהכל הוא משקל האקדח. המשקל נע בערך בטווח של ה-2 ק”ג.

יכולות פגיעה

על אקדח קרל וולטר PDP P14 יש מערכת Aimpoint Acro P2. באמצעות המערכת המתקדמת ניתן למקסם את יכולות הדיוק בצורה מדהימה. כמובן שאתם חייבים להיות מנוסים כדי לראות את היכולות של האקדח. מתוך ניסיונות שבוצעו על ידי מקצוענים, ניתן לראות את ההצלחה המרובה. בין אם מדובר על ירי מרחוק או מקרוב, ניתן למקסם את יכולות הדיוק תוך פרק זמן קצר בעזרת הכוונת והמערכות המתקדמות של דגמי PDP.

קרל וולטר PDP P14 – הגיע הזמן להתחדש

כוחות הביטחון עברו הרבה בכל הנוגע לשימוש בנשקים, בין אם מדובר על אקדח יריחו המוכר, גלוק 17, גלוק 19 ואחרים. השינוי נועד כדי לחדש את התחמושת ואת היכולות של כוחות הביטחון שעובדים בשנים האחרונות מסביב לשעון. כוחות הביטחון עובדים לא רק בתוך שטח ישראל, אלא גם מחוץ לשטח ישראל בנקודות שאנחנו לא מכירים ושומעים עליהן. השינוי נועד כדי לשפר את היכולות ולמקסם את ההישגים, תוך שמירה על כוחות הביטחון והיכולת שלהם לתת מענה מהיר לכל התקלה. אצלנו ב”מסע בטבע” תוכלו ללמוד על כל ציוד חדש של כוחות הביטחון, תוכלו לרכוש מוצרים ואביזרים איכותיים למתגייסים, למשרתי כוחות הביטחון ועוד. 

אנו דואגים להנגיש את המחירים הנוחים ביותר וכמובן, את המוצרים האיכותיים ביותר כדי לאפשר לשירות שלכם להיות יעיל, ממוגן ובריא ככל הניתן לאורך זמן. באתר תוכלו למצוא כפפות טקטיות, חולצות טקטיות, מגנים ועוד מגוון רחב של מוצרים המיועדים לאנשי צבא וכוחות הביטחון.  

רכשו את המוצר הזה וקבלו  139 נקודות - ששוות  13.90.

פנס טקטי מתחבר לקסד...

139.00

כפפות חצי אצבע טקטי...

79.90

נעליים טקטיות SCOOT...

449.00

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   עדכן קופון
   בודק...