השכרת רכב בחול – טיפים

אם אתם רוצים להספיק הרבה במקום אחד, אתם צריכים רכב. לא כל יעד הוא מתאים להשכרת רכב, בחלק מהיעדים אנחנו נעדיף לחוות את הכל ברגל וגם הגישה לרכבים מצומצמת כמו בלונדון, רומא ויעדים אחרים. אם בכל אופן בחרתם לשכור רכב לטיול הבא שלכם, אנחנו ב"מסע בטבע" יודעים לתת לכם את כל הטיפים החשובים ביותר להשכרת רכב בחול.

טיפים להשכרת רכב בחול – מי צריך את זה?

כשאנחנו רוצים לשכור רכב בחול יש לתת דגש עם הרבה מאוד דברים, מדובר על מדינה אחרת לחלוטין ואנחנו לא מכירים את הנהלים הקבועים בחוק. לכן, השכרת רכב בחול צריכה להיות שקולה ומדודה, אנחנו צריכים לדעת בדיוק מי החברה מולה אנחנו עומדים, מהם הסיכונים שעומדים לרשותנו, ביטוחים, מה קורה במקרה של איחור, יש לקחת בחשבון גם את סכום ההפקדה לחברה. זאת אומרת שאם אנחנו שוכרים רכב, אנחנו צריכים להפקיד סכום מסוים שיהיה במקרה של חריגה מהחוזה. ריכזנו לכם שמונה טיפים להשכרת רכב בחול, אבל הדבר החשוב ביותר הוא לבחור בחברה שיש לה שירות לקוחות טוב ורצוי גם בעברית.

8 טיפים להשכרת רכב בחול

 1. מגבלת קילומטרים – כאשר אתם סוגרים חוזה מול חברה להשכרת רכב בחו"ל, אתם צריכים לוודא מה כלול בחוזה ומה אינו כלול בחוזה. במיוחד עבור טיולים באירופה אנחנו צריכים לשים לב האם יש מגבלת ק"מ יומית או כללית. אם כן, מה ההפרש אותו נצטרך להוסיף כדי לקבל חוזה ללא הגבלת ק"מ. באירופה נוסעים הרבה וכמעט תמיד החוזה שמציעים אינו עונה על הצרכים שלנו.
 1. קנסות – מטבע הדברים, בישראל אנחנו מרגישים הרבה יותר בנוח לנהוג. באירופה הדברים קצת שונים, הרמזורים, הכבישים וגם יש הרבה מקומות שאתם יכולים לקבל בהם קנסות. כמובן שצריך לנהוג בהתאם לחוקים באותה מדינה כאשר מדובר על מגבלת מהירות וכל שאר הדברים. אך יש אזורים שהם ללא כניסה עם רכב למעט חריגים, לדוגמא ברומא. יש אינספור מצלמות שבודקות האם עברתם על החוק ויכולות לשלוח לכם קנס בשווי של מעל 100 אירו במקרה של טעות כזאת.
 1. החזרת רכב – החוזה שלכם הוא להשכרת רכב מיום X עד יום Y. שימו לב על הפרט החשוב ביותר, להיכן אתם אמורים להחזיר את הרכב. באירופה אנחנו תמיד יכולים לשנות מסלולים ולאו דווקא המסלול מסתיים בנקודה בה התחלנו. לכן, תכננו היטב את המסלול כדי שתוכלו להחזיר את הרכב "על הדרך" ולא להוסיף עוד נסיעה.
 1. ביטוח רכב – אנחנו בעד מינימום סיכונים בחו"ל. כדי לשכור רכב אתם חייבים להחזיק ברישיון בינלאומי, ולאחר מכן לבטח את הרכב. שימו לב מה סוג הביטוח המוצע לכם ומה רמת הכיסוי במקרה של תאונה. תוכלו להיעזר בחברות ביטוח ישראליות לביטוח רכב בחו"ל עם השתתפות עצמית. 
 1. צלמו את הרכב – אנחנו אף פעם לא יכולים לדעת מול מי אנחנו עומדים, האם מדובר על חברה גדולה, קטנה, האם מדובר על נוכלים או אנשים ישרים. בכל המקרים, לפני שאנחנו מקבלים את המפתחות חשוב לסרוק היטב את הרכב, לצלם כל זווית, כולל כמות דלק, שריטות, מכות יבשות בחלק החיצוני והפנימי של הרכב. ככה תוכלו להבטיח שביום החזרת הרכב לא יהיו טענות נגד. 
 1. חברה ישראלית – היום אנחנו יכולים לשכור רכב בצורה נוחה דרך חברות ישראליות שפועלות גם בחו"ל. אם קיימת חברה ישראלית להשכרת רכב בחול אולי יהיה עדיף לכם לפנות דווקא אליה, לא בגלל שהיא חברה ישראלית בהכרח אלא בגלל שתוכלו לקבל שירות לקוחות בעברית במקרה הצורך. 
 1. השכרת רכב לפי גיל – שימו לב מאיזה גיל מותר לשכור רכב, יש חברות המותירות לשכור רכב מגיל 18, אחרות יאשרו השכרת רכב רק מגיל 21 ולפעמים גם 24. הגיל של הנהג בהכרח משפיע על המחיר, לכן אם יש אלטרנטיבות תוכלו לשקול אותן.
 1. מספר נהגים – חברת ההשכרה תשאל אתכם כבר בהתחלה כמה נהגים עומדים לנהוג ברכב. אין לנהוג ברכב אם אתם לא רשומים בתור הנהג. ככל שמספר הנהגים גדול יותר כך המחיר אותו תשלמו יהיה בהתאם, במיוחד אם יש הבדלי גילאים. 

מסע בטבע – כל הטיפים לטיולים בארץ ובחו"ל

אצלנו באתר מסע בטבע תוכלו למצוא את המידע המלא על כל פעילות טבע שאתם מקיימים בארץ ובחו"ל. תוכלו למצוא את הציוד המגוון ביותר לכל יעד בארץ ובעולם. אם אתם מתכננים לטוס לאירופה ולשכור רכב, תוכלו למצוא אצלנו באתר כל מה שאתם צריכים בתור אביזרים משלימים לטיול שלכם. בין אם אתם מחפשים נעלי הליכה איכותיים, בין אם מחפשים תיקים שיוכלו להיכנס ברכב שכור בצורה נוחה ועוד מגוון רחב של אפשרויות. באתר תמצאו לא רק את המוצרים האיכותיים ביותר, אלא גם את המחירים המשתלמים ביותר. 

אזל המלאי

המלאי אזל

עגלת קמפינג מתקפלת ...

המחיר המקורי היה: ₪439.90.המחיר הנוכחי הוא: ₪359.90.

רכשו את המוצר הזה וקבלו  9 נקודות - ששוות  0.90.

פאצ' דגל העדה הדרוזית

9.00

רכשו את המוצר הזה וקבלו  139 נקודות - ששוות  13.90.

פנס טקטי מתחבר לקסד...

139.00

ידית הסתערות באטמן ...

99.00

רכשו את המוצר הזה וקבלו  75 נקודות - ששוות  7.50.

מבער הלחמה NGL

75.00

רכשו את המוצר הזה וקבלו  26 נקודות - ששוות  2.60.

זוג סוללות cr123a מ...

26.00

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   עדכן קופון
   בודק...