טיפים לחייל ולמטייל

טיפים לחייל ולמטייל נעזרים בציוד שיכול לשמש לתנאי שטח. אמנם אתם לא תמצאו חיילים רוכשים אוהל כיוון שלא יהיה להם בו עזר, אבל מטיילים רבים שומרים על ציוד צבאי ופונים לחנויות צבאיות כדי לרכוש ציוד המתאים למטיילים. תוכלו למצוא בחנויות אלו נעליים המתאימות גם למד"ס וגם למטיילים, תוכלו למצוא מצפנים, שעונים לתנאי שטח, שקי שינה ועוד אפשרויות רבות ומגוונות. ריכזנו לפניכם את כל הטיפים שגם מטיילים וגם חיילים חייבים להכיר.

טיפים לחייל ולמטייל לפני גיוס:

ציוד מתאים – לפני הגיוס הרבה מאוד מלב"שים מוצאים את עצמם בחנויות מותאמות לפני הגיוס ורוכשים המון מוצרים שבוודאי ברובם לא יהיה שימוש בכלל. לפני הגיוס עליכם לקחת בחשבון שאתם לא צריכים להוציא הון מהכיס שלכם, וחלק מהציוד תקבלו במהלך השירות הצבאי. עם זאת, יש מספר דברים שאתם לא יכולים לוותר עליהם. לדוגמא, פנס ראש, אולר, פלייר מולטילוק, פנס סטנדרטי שיכול להאיר למרחקים ארוכים (דגם מומלץ: פנס חזק ועוצמתי 2900 לומנס). מלבד לאלו, פריטי הלבוש גם יכולים להיות קריטים. אם אתם כבר במהלך השירות תוכלו לרכוש מגני ברכיים וציוד טקטי שתוכלו למצוא רק בחנויות המתאימות את עצמן למטיילים וחיילים.

ידע – הכירו את החוקים הצבאיים! אל תגיעו לצבא ללא ידע. לדוגמא, אם אתם עומדים לפני שירות קרבי אנחנו ממליצים לכם ללמוד מעט על ניווט ועל שימוש במצפן. כמו כן, הכירו את הכומתות השונות, את הדרך הנכונה לענוד תג, סיכת יחידה ועוד דברים נוספים רבים. כמו כן, בחנו איזה ציוד יכול להתאים לחיל שלכם. אם אתם נמצאים בסיירת, כנראה שאתם תצטרכו ציוד טקטי שיכול לשפר את היכולות שלכם בצורה משמעותית.

הכנה – הכינו את עצמכם לגיוס, זה אמנם נשמע כמו דבר ברור אבל רבים עובדים על היכולות הפיזיות שלהם. מלבד ליכולות פיזיות עליכם לקחת בחשבון גם את החוסן הנפשי שגם הוא ניתן לשיפור. עליכם לקחת בחשבון שיש פרק זמן של הסתגלות לצבא וזה הזמן הקשה ביותר. לכן, תוכלו להירשם לקורס שמכין אתכם לצבא או לקבל טיפים מאח גדול או קרוב שכבר עבר את תהליך הטירונות בהצלחה.

מה שלושת הדברים החשובים ביותר למטייל?

טיפים לחייל ולמטייל הם אותם הטיפים במקרה הזה:
שק שינה – אם אתם אוהבים לטייל, אם אתם רוצים לטייל בתדירות גבוהה אתם צריכים לרכוש ציוד המתאים למטיילים. הדבר הראשון שתרצו לחשוב עליו הוא שק שינה. שק שינה הוא יעיל בין אם אתם ישנים תחת כיפת השמיים, בין אם אתם ישנים באוהל ולעיתים גם אם אתם ישנים ברכב או במקום סגור. קיים מגוון רחב של שקי שינה כאשר ההבדל ביניהם הוא בעיקר בחומר מהם השק עשוי. הבחירה שלכם בין פוך ובין בד סינטטי בעלת השפעה רחבה הן מבחינת מחיר והן מבחינת חימום. מעבר לאלו, תרצו לבחור בחברה מקצועית כמו חברת פרינו שנותנת מענה הולם לשני המוצרים.

אחת הדוגמאות הבולטות של שקי שינה איכותיים היא Nightec 480 של חברת פרינו. שק שינה שעומד בתקציב סטנדרטי לכל מטייל ונוח לעבוד איתו, לנוע איתו ויש לו שכבת בידוד יעילה במיוחד. מלבד לחומר, עליכם לשים לב גם לגדלים ולצורה כדי לקבל תפוקה מרבית משק השינה.

מצפן – במהלך השהות שלכם בשטח אתם לא יכולים להסתמך על GPS בטלפון שלכם. עליכם לקחת בחשבון שיש הרבה מקומות שאין שם קליטה טובה או קליטה בכלל ולכן, בין אם מדובר על חיילים ובין אם מדובר על מטיילים עליכם להיות מאובזרים במצפן. העלות של מצפן היא אינה גבוהה, בדרך כלל המחיר יהיה בטווח ה-100 ש"ח לכל היותר. תוכלו למצוא מצפן צבאי שמשמש אתכם לא רק לצבא, אלא גם יעיל בשטח למטיילים.

אוהל – איפה אתם מתכוונים לישון במהלך הטיול שלכם? חשוב לקחת אתכם אוהל שמצד אחד עונה על כל צרכי השינה שלכם, ומצד שני גם קל לנשיאה. אוהל פרינו Tent Sintesi 1 הוא מבין האוהלים הנמכרים ביותר. האוהב הוא חד שכבתי, מה שהופך את הנשיאה להרבה יותר נוחה. תהליך ההרכבה הוא פשוט, מכיוון שהאוהל מורכב משני מוטות בלבד. האוהל יכול להתאים לימים חמים וימים קרים בשל המבנה הייחודי שלו, הוא מתאים לרוחות של עד 60 קמ"ש ולכן מתאים למטיילים.

איך בוחרים את המקום הנכון לקנות ממנו?

ושוב הטיפים לחייל ולמטייל לפני שאתם בוחרים חנות ממנה תרכשו את המוצרים, טיפים לחייל ולמטיילבין אם מדובר על מטיילים ובין אם מדובר על חיילים, עליכם לקחת בחשבון את בחירת החנות. החנות יכולה להיות פרונטלית או מקוונת, זה לא הפרמטר שאמור להשפיע בהכרח על הקניה שלכם. מה שכן תצטרכו לשים לב אליו הוא מי עומד מאחורי המוצרים אותם אתם רוכשים (חברות מוכרות) וכמו כן, מי עומד מאחורי החנות. אנחנו נרצה למצוא חברה שמאחוריה עומדים אנשים צמאים לטבע, אנשים שעברו שירות צבאי מוכח ומודעים לכל התנאים אותם החיילים עוברים. ככל שידע החברה רחב יותר, כך החברה תוכל להעניק לכם את השירות הרחב ביותר.

שימו לב מול אילו חברות החנות עובדת. לדוגמא, יש לנו את חברת פרינו שנחשבת למותג מוביל ואף נגיש במחיר שלו ברוב המוצרים. החברה עובדת עם חברות ממשלתיות ברחבי העולם ועומדת בתקנים מחמירים של ייצור. כאשר מדובר על ציוד צבאי לסיירות, נרצה לבדוק שהחברה מעניקה לנו מוצרים איכותיים כמו אפוד איתן 6,8, ועוד מוצרים שונים הקשורים בלבוש טקטי. את המחקר הזה נצטרך לעשות טרם הגעה לחנות ולאחר מכן, נוכל לבחור את המוצרים המתאימים לנו.

רכשו את המוצר הזה וקבלו  359 נקודות - ששוות  35.90.

עגלת קמפינג מתקפלת ...

המחיר המקורי היה: ₪439.90.המחיר הנוכחי הוא: ₪359.90.

רכשו את המוצר הזה וקבלו  9 נקודות - ששוות  0.90.

פאצ' דגל העדה הדרוזית

9.00

רכשו את המוצר הזה וקבלו  139 נקודות - ששוות  13.90.

פנס טקטי מתחבר לקסד...

139.00

ידית הסתערות באטמן ...

99.00

רכשו את המוצר הזה וקבלו  75 נקודות - ששוות  7.50.

מבער הלחמה NGL

75.00

רכשו את המוצר הזה וקבלו  26 נקודות - ששוות  2.60.

זוג סוללות cr123a מ...

26.00

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   עדכן קופון
   בודק...