מהן שקיות חימום?

ישנם יתרונות רבים. למרות שהרעיון המרכזי מאחורי שקיות חימום הוא לשמור על חום הגוף ולחמם, יש יתרונות נוספים כמו הקלה על כאבים, הקלה על התכווצויות שרירים, שיפור זרימת דם ועוד יתרונות רבים אחרים עליהם נדבר. מלבד לכך, ישנם סוגים שונים ומגוונים, אז איך תדעו לבחור את השקית הטובה ביותר עבורכם? לפניכם כל הפרטים ובחירה חכמה.

מה המטרה שלהם?

כשמן כן הן – שקיות מחומרים שונים שנועדו לחמם אתכם. המטרה של שקיות חימום היא הקלה על כאבים באמצעות הגברת זרימת הדם וכמו כן, פתיחת כלי הדם. זרימה מוגברת של דם מסייעת לשרירים, מקלה על דלקות ועוד יתרונות נוספים. ישנן שקיות חימום שעובדות בצורה ידנית, זאת אומרת שהן אינן חשמליות. בשביל להשתמש בשקיות אלו אתם צריכים למלא מים רותחים, להכניס לשקית ולסגור אותה. עם זאת, בתנאי שטח ובטיולים יש לנו פחות גישה למים חמים וכמו כן, היו לא מעט מקרים בהם השקית התפוצצה על המשתמשים עקב תנועה לא נכונה או לקות בייצור.

מעבר לשקיות אלו, נוכל למצוא גם שקיות שעובדות על חשמל. שקיות אלו כוללות גופי חימום או סלילים המאפשרים לשקית להתחמם לפי הדרגה בה בחרתם. יש סוגים שונים של שקיות חימום, וכדי לבחור נכון חשוב להכיר את כל האפשרויות שלכם – ריכזנו עבורכם את הסוגים השונים של שקיות חימום:

 1. חשמלית – אילו נחשבות לשקיות מתקדמות, השקיות כוללות גופי חימום המאפשרים לשקית להתחמם בהתאם לדרגה בה אתם בוחרים. חלק יכולים לטעון שמדובר על מוצר מעט מסוכן, אבל יש מנגנון אבטחה מתקדם לשקיות חימום חשמליות. חשוב לזכור, עדיין מדובר על מוצר חשמלי ויש סיכון כלשהו, מומלץ לא להשתמש במוצר לאורך כל שעות הלילה.
 2. ממים – ממים הן שקיות חימום מסורתיות. לפני שאתם רוצים להשתמש בשקית אתם צריכים להרתיח מים, לאחר מכן שפכו את המים לתוך השקית וסגרו את השקית היטב. יש יתרונות רבים בשקית הזאת, היא בהחלט עושה את העבודה אבל חשוב להיות זהירים איתה. לדוגמא, היו מקרים בהם עקב חוסר תשומת לב מישהו התיישב על השקית וגרם לפתיחה שלה.
 3. ידניות – הן השקיות המסורתיות. שקיות אילו ניתנות לחימום באמצעות חיכוך או חימום. השקיות יכולות להגיע לכ-52 מעלות ולחמם אתכם למשך 20 שעות שלמות, אלו הן גם השקיות הזולות ביותר מבין מה שראינו עד עכשיו. חשוב לוודא שהשקית עומדת בתקן וכמו כן, יש לה תאריך תפוגה אז בדקו גם מהו התאריך תפוגה.

יש שני סוגים של מסוג זה, אחת שבאמצעות חיכוך ואילו אחת שבעת הפתיחה שלה וחשיפה שלה לאוויר כבר מחממת. שקיות אילו עשויות מבד נעים, הן מכילות אבקה ומגיעות עקב כך בשקית ניילון אטומה.

מהם היתרונות?

 1. חימום נייד – אם אתם אנשים שאוהבים לטייל, כדי להנות מהטיול עד הסוף צריך לדעת לשמור על הגוף שלנו. במהלך הטיול יהיו לילות קרים ולילות קרים פחות, בזמן הלילות הקרים ובמיוחד כאשר אתם מטיילים ללא קרוואן או עצירה בשטחים בנויים, אתם חשופים לקור עוצמתי ובנוסף, אם אתם רטובים וישנה רוח אתם נמצאים בסכנה. עקב כך, ההמלצה להשתמש בחימום נייד באמצעות שקיות חימום היא קריטית לשמירה על טמפרטורת הגוף.
 2. צבא – כל חייל ששירת בקרבי ואף בתור תומך לחימה יודע שבמהלך הטירונות יש לילות שהגוף משתלט על הראש. ישנים בשטח פתוח, מסביב מדבר והקור חודר לעצמות. בתוך השק"ש שלכם תוכלו להכניס שקית חימום שתגרום לכם לחמם את הגוף ולישון הרבה יותר טוב.
 3. סגולות רפואיות – מלבד לכל היתרונות שיש בחימום הגוף בשביל נוחות ושמירה על טמפרטורת הגוף, ישנן סגולות רפואיות בחימום הגוף. חימום הגוף יכול לעזור לנו להימנע מדלקות, שרירים תפוסים, הקלה בכאבי המחזור, האצת זרימת הדם ועוד.
 4. סכנה – אם אנחנו מדברים על שקיות סטנדרטיות שהן אינן על מים או חשמל, אנחנו רואים שאין סכנה כלל בשימוש ולכן רבים בוחרים דווקא בשקיות האלו. המחיר אותו נשלם עבור שקיות חיכוך נע בין 20 ש"ח ועד 35 ש"ח לסט של חמש שקיות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להניח את השקית מעל השמיכה או מתחתיה ולהנות מחימום הגוף.
 5. בעלי חיים – יש לכם בעלי חיים שמגיעים אתכם לקמפינג? או שאתם רואים שחיית המחמד שלכם סובלת מקור במהלך הלילה ואין לכם איך לדאוג לה? תנור חימום יכול להיות מעט מסוכן ומזגן מייבש בעיקר, במקרים כאלה השקיות יכולות לתרום גם לבעלי חיים.

מה המחיר של שקיות חימום?

יש להבדיל בין האפשרויות השונות שציינו, אם מדובר על מערכת חשמלית לחימום הגוף, המחירים יכולים להיות מעט גבוהים ולנוע בין כ-120 ש"ח ועד כמה מאות שקלים בודדים. אם מדובר על שקית חימום עם מים חמים המחיר יכול לנוע בין 30 ש"ח ועד 250 ש"ח. במקרים של מים חמים לא היינו בוחרים את המוצר הזול ביותר, אלא את האיכותי ביותר. אם אנחנו מדברים על האפשרות האחרונה שהן ידניות המחירים יורדים משמעותית. המחירים נעים בטווח של 20 ש"ח עד 35 ש"ח עבור סט של חמש שקיות חימום, כאשר כל אחת מהשקיות יכולה לשמש אתכם 20 שעות רצופות.
נדגיש שיש דגמים מסוימים שיכולים להיות מעט יותר יקרים.

רכשו את המוצר הזה וקבלו  359 נקודות - ששוות  35.90.

עגלת קמפינג מתקפלת ...

המחיר המקורי היה: ₪439.90.המחיר הנוכחי הוא: ₪359.90.

רכשו את המוצר הזה וקבלו  9 נקודות - ששוות  0.90.

פאצ' דגל העדה הדרוזית

9.00

רכשו את המוצר הזה וקבלו  139 נקודות - ששוות  13.90.

פנס טקטי מתחבר לקסד...

139.00

ידית הסתערות באטמן ...

99.00

רכשו את המוצר הזה וקבלו  75 נקודות - ששוות  7.50.

מבער הלחמה NGL

75.00

רכשו את המוצר הזה וקבלו  26 נקודות - ששוות  2.60.

זוג סוללות cr123a מ...

26.00

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   עדכן קופון
   מבצע חג שבועות
   בודק...